ALI BEKIK
Foto Galeri
Kayıt Yok
 

 

 

Evlenme
Emlak Vergisi
Çevre ve Temizlik Vergisi
Yapı Kullanma İzni
Zabıta İşleri
Su İşleri
SİTEMİZİ NASIL BULDUNUZ
İYİ
NORMAL
GELİŞTİRİLEBİLİR
Haberler Bütün haberler
BELDEMİZ KINIK'TA TARIM GİRDİLERİ SERGİSİ

 

BELDEMİZ KINIK’TA TARIM KREDİ KOOPERATİFLERİNİN DÜZENLEDİĞİ TARIM GİRDİLERİ SERGİSİ AÇILDI

 

        Beldemiz Kınık’ta Tarım Girdileri Sergisi açıldı. Kınık Tarım Kredi Kooperatifi'nce Kınık Toptancı Sebze Hali yanında açılan Tarım Girdileri Sergisine, Kaş Belediye Başkanı Abdullah Gültekin, Belediye Başkanımız Ali Bekik, Ova Belediye Başkanı Tevfik Taner, Tarım Kredi Kooperatifleri Antalya Bölge Müdür Yardımcısı Taner Ezgü, ve halkımız katıldı.

        Tarım Kredi Kooperatifleri
Antalya Bölge Müdür Yardımcısı Taner Ezgü, serginin açılış töreninde yaptığı konuşmada, Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği'nin yürüttüğü 'Çiftçi ile Yüz Yüze' projesi kapsamında düzenlenen Tarım Girdileri Sergisi Projesi'nin dördüncüsünün Kınık'ta düzenlediğini söyledi.

        Ezgü, proje ile tarım sektöründe üreticiler ile kooperatiflerin ve yeni firmaların işbirliğinin geliştirmeyi amaçladıklarını kaydetti.

        Kaş Belediye Başkanı Abdullah Gültekin de, çiftçilerin düşük maliyetle yüksek kalitede üretim yapmalarını sağlamak, tarımsal üretimde kullandıkları girdilerin uygulama yöntemlerini öğretmek, yeni teknik ve teknolojileri tanımak amacıyla gerçekleştirilen Tarım Girdileri Sergilerine, vatandaşların ilgisinin önemini vurguladı.

        Konuşmaların ardından Tarım Girdileri Sergisinin açılışı yapıldı. Açılış kurdelesini, protokol üyeleri tarafından kesildi. Sergide, üretici ve aracı firmalar tezgahlarındaki ürünlerini sergilerken, davetlilere ürünler hakkında bilgi de verdiler. Sergi 2 gün açık kaldı.

 

 

 
     
   
06/11/2010
Resmi Kurumlar
ECZANELER
Kayıtlı ihale yok !...
Kayıtlı Proje yok !...
TC Kimlik No
Vergi No
ÖSYM
Emeklilik Yaşı
Emekli Sicil No
Resmi Gazete
Başbakanlık
Telefon Rehberi
ANTALYA
Aktif Kişi : 3
Bugün : 176
Toplam : 118903
© 2006 Kınık Belediyesi. Tüm Hakları Saklıdır.