ALI BEKIK
Foto Galeri
Kayıt Yok
 

 

 

Evlenme
Emlak Vergisi
Çevre ve Temizlik Vergisi
Yapı Kullanma İzni
Zabıta İşleri
Su İşleri
SİTEMİZİ NASIL BULDUNUZ
İYİ
NORMAL
GELİŞTİRİLEBİLİR
Haberler Bütün haberler
BELDEMİZ KINIK'TA ŞEHİRLER ARASI YOLCU TAŞIMACILIĞINDA DÜZENLEME

 

Beldemiz Kınık’ta yeni yapılan otogarla şehirler arası yolcu taşıma hizmetleri daha düzenli hale getirildi. Daha önceleri şehirler arası yolcu taşımacılığı yapan araçların beldemizdeki uğrak yeri sadece merkezde yol üzeriydi. Dolayısıyla otobüse binmek üzere beldeye gelen çevre halkı ve yabancı turistler otobüslerin kalkacağı yeri sordukları zaman belli bir yer gösterilemiyordu. Ama şimdi beldemizde otogarın hizmete girmesiyle gelen yolcuların otobüse binmek veya otobüsün kalkış saatini beklemek için rahatlıkla oturabilecekleri bir yer oldu.

Otobüs şoförleri içinde durum bundan farklı değil. Otobüs şoförleri daha önceleri rasgele yerlere araçlarını park ediyor ve bundan sıkıntı duyuyorlardı. Araçlarının kalkış sırası gelene kadar kendilerine ait barınacak bir yer yoktu. Otogarın yapılmasıyla bu sıkıntılar son buldu.

Otogarda halen Batı Antalya Tur; Antalya ve Fethiye'ye, Özkaş ve Patara Koop.; Kaş'a, Yeşil Gömbe Koop. arabaları da yayla Gömbe ve Elmalı üzerinden Antalya'ya olmak üzere seferlerini sürdürmektedirler. Otogarda faaliyetini sürdüren firmaların telefon numaraları ve gidecekleri yere hareket saatleri Belediyemiz internet sitesinde bulunan, Beldemiz+ulaşım linkinden ayrıntılı olarak verilmektedir. Otogar telefonu ve otobüs hareket saatleri için Tıklayınız.    

 
     
   
08/09/2010
Resmi Kurumlar
ECZANELER
Kayıtlı ihale yok !...
Kayıtlı Proje yok !...
TC Kimlik No
Vergi No
ÖSYM
Emeklilik Yaşı
Emekli Sicil No
Resmi Gazete
Başbakanlık
Telefon Rehberi
ANTALYA
Aktif Kişi : 2
Bugün : 12
Toplam : 120174
© 2006 Kınık Belediyesi. Tüm Hakları Saklıdır.